Featured

Kila Mahusiano Yaliofanikiwa Ni Kutokana Na Wawili Kuwa Na Lengo Moja

Comments (2)
  1. FirstViolet says:

    I see you don’t monetize your page, don’t waste your traffic, you
    can earn extra bucks every month because you’ve got high quality content.
    If you want to know how to make extra bucks, search for:
    Boorfe’s tips best adsense alternative

    1. Asante sana FirstViolet kwa ushauri . Nalifanyia kazi hilo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.